Коронавірус: змінити світ любов’ю

Стрічка розповідає про основні моменти з діяльності антикризового центру, який розпочав свою роботу 27 березня, і протягом цього часу вже зробив чимало. В ній зібрані коментарі як працівників координаційного центру, так і лікарів, на яких в першу чергу була направлена допомога.

Головне гасло фільму виловлене у питанні: «Чим Церква може допомогти і послужити людям в умовах пандемії?». Відповідаючи на нього, Митрополит Володимир Війтишин створив антикризовий координаційний центр, робота якого направлена на допомогу у боротьбі з пандемією в Архієпархії. Так ряд структур Івано-Франківської Архієпархії були задіяні у допомозі та боротьбі з цією епідемією.

Загалом фільм «Коронавірус: змінити світ любов’ю», попри свій короткий хронометраж, а триває він 15 хвилин, покликаний розповісти про основні аспекти діяльності антикризового центру з метою закликати коло широкої громадськості надалі долучатися до діл милосердя щодня, а особливо, коли цього вимагають важкі життєві обставини.

З іншого боку стрічка є своєрідним звітом перед усіма, хто відгукнувся на заклик Митрополита Володимира та долучився до благодійної збірки на потреби боротьби із коронавірусною інфекцією.

ОСТАННІ НОВИНИ

Митрополит Володимир у Галичі передав допомогу постраждалим від паводків Коронавірус: змінити світ любов’ю За перші дні роботи на «гарячу лінію» зареєструвалися понад 90 потребуючих осіб для отримання безкоштовного обіду Від сьогодні в Івано-Франківській архиєпархії починає діяти «гаряча лінія» для замовлення безкоштовних обідів Речі особистого захисту отримав Обласний фтизіопульмонологічний центр від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ «УГКЦ зробила все можливе, щоби стати з країною пліч-о-пліч у боротьбі з пандемією», – о. Віталій Максимів Захисна маска для кожного. В Івано-Франківську представники Архієпархіального управління УГКЦ роздавали захисні маски для перехожих Франківський Карітас організовує тренінги для охочих розпочати власну справу В Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ розпочав роботу Архієпархіальний координаційний антикризовий центр Івано-Франківський Архікатедральний Собор УГКЦ замовив апарат штучної вентиляції легень