За перші дні роботи на «гарячу лінію» зареєструвалися понад 90 потребуючих осіб для отримання безкоштовного обіду

Як анонсувалося, сьогодні, 24 квітня, в Івано-Франківську в рамках діяльності Архієпархіального антикризового координаційного центру активно розпочав свою роботу новий проєкт УГКЦ, суть якого полягає в забезпеченні потребуючих безкоштовними обідами.

За словами працівників «гарячої лінії, найчастіше телефонують одинокі матері з неповнолітніми дітьми, особи з обмеженими можливостями та люди похилого віку.

«Ми щодня змінюємо меню, щоби в наступний день було щось новеньке. Для прикладу, сьогодні обід складався із борщу, картопляного пюре, відбивноі та салату», – розповідають відповідальні за приготування їжі волонтери.

Після того, як особа зателефонувала та заповнила відповідну анкету, яка складається переважно із шести запитань, вона може самостійно забрати готовий обід по вул. Чорновола, 7 в готелі “Станіславів”, а в разі неспроможності волонтери Архієпархії також доставляють їжу за адресами потребуючих.

В перший день роботи на доставці працювало дві групи волонтерів.

На наше запитання «що змусило Віце-ректора Духовної семінарії стати волонтером та розвозити їжу для потребуючих?» о. Андрій Чорненко відповів:

«Сьогодні така ситуація, коли Церква є та повинна бути із народом, як і в кожній найскладнішій ситуації. Зараз в нашому закладі карантин, триває дистанційне навчання, а тому маємо більше вільного часу, то ж чому не провести його з користю, допомагаючи».

Самі ж люди, котрі отримали благодійний обід, не приховують своєї вдячності та приємного здивування.

«Добре що є ще хтось, хто дбає за таких, як ми», – кажуть потребуючі.

Пригадуємо, що безкоштовні благодійні обіди на період карантину надаються з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Владики Володимира Війтишина багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, одиноким матерям, сім’ям у складних обставинах, родинам, де є діти або батьки з інвалідністю та людям похилого віку.

Для того, щоб замовити такий обід потрібно зателефонувати на гарячу лінію за номером (098) 099 23 40 та заповнити невелику анкету. Обід можна забрати по вул. Чорновола, 7 в готелі «Станіславів» або ж, при потребі, його безкоштовно доставлять волонтери за вказаною адресою.

ОСТАННІ НОВИНИ

Митрополит Володимир у Галичі передав допомогу постраждалим від паводків Коронавірус: змінити світ любов’ю За перші дні роботи на «гарячу лінію» зареєструвалися понад 90 потребуючих осіб для отримання безкоштовного обіду Від сьогодні в Івано-Франківській архиєпархії починає діяти «гаряча лінія» для замовлення безкоштовних обідів Речі особистого захисту отримав Обласний фтизіопульмонологічний центр від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ «УГКЦ зробила все можливе, щоби стати з країною пліч-о-пліч у боротьбі з пандемією», – о. Віталій Максимів Захисна маска для кожного. В Івано-Франківську представники Архієпархіального управління УГКЦ роздавали захисні маски для перехожих Франківський Карітас організовує тренінги для охочих розпочати власну справу В Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ розпочав роботу Архієпархіальний координаційний антикризовий центр Івано-Франківський Архікатедральний Собор УГКЦ замовив апарат штучної вентиляції легень